SUPCASE UNICORN BEETLE PRO PENCIL IPAD PRO 12.9 2021 BLACK

Jedná se o dvoudílné brnění, které poskytuje úžasné tlumení nárazů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, bude perfektní pro jakékoli... celý popis>
SUPCASE UNICORN BEETLE PRO PENCIL IPAD PRO 12.9 2021 BLACK
Značka: Emobilshop
999 Kč
Více informací

Jedná se o dvoudílné brnění, které poskytuje úžasné tlumení nárazů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, bude perfektní pro jakékoli extrémní situace. Unicorn Beetle Pro má polykarbonátový přední rám, ve kterém je integrováno polykarbonátové sklo o tvrdosti 5H, taková ochrana dokonale odděluje displej od rovných ploch, takže se vaše zařízení může cítit bezpečně.
Každý produkt Supcase splňuje vojenský odporový standard MIL STD 810G 516.6, což znamená, že spadl 26krát z výšky 2 metrů.
Jak zkontrolovat, zda se příslušenství hodí pro váš iPad? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo modelu začínající písmenem A na zadní straně zařízení: Produkt v tato nabídka se hodí pro: A2378, A2379, A2461, A2462.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Lehká kompozitní struktura – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu proti pádu – Úložný prostor Apple Pen – Skvěle sedí – Plně funkční – Splňuje vojenský standard pro pádové testy (MIL STD 810G 516.6) – Snadné použití montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Supcase Unicorn Beetle ProDiskontní produkt SUPCASE UNICORN BEETLE PRO PENCIL IPAD PRO 12.9 2021 BLACK můžete sehnat snadno tady u nás v oblíbené kategorii importfd. Nyní můžete získat zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento velmi oblíbený výrobek SUPCASE UNICORN BEETLE PRO PENCIL IPAD PRO 12.9 2021 BLACK od výrobce s dobrým jménem Emobilshop jednoduše naleznete aktuálně na webu trvale výhodně! Nyní zakoupíte za 999 Kč.