Supcase Unicorn Beetle Pro Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G černá

Dvoudílný brnění, který poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních situací.... více informací »
Supcase Unicorn Beetle Pro Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G černá
Značka: Krytárna
1 129 Kč
Více informací
Dvoudílný brnění, který poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních situací....

Dvoudílný brnění, který poskytuje neuvěřitelné odpisy pádů. Vyrobeno z kombinace TPU a polykarbonátu, funguje dobře během extrémních situací. Unicorn Beetle Pro má polykarbonátový přední rám, ve kterém byl integrován polykarbonátový půst s tvrdostí 5 hodin tvrdost, byla integrována taková ochrana odděluje displej z rovného povrchu, čímž se vaše zařízení může cítit bezpečně. Každý produkt SUPCASE splňuje VojenskoL STD 810G 516.6 Standard odpor, což znamená, že to klesl 26krát z výšky 2 metry. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – světelný kompozitní design – přesně dělal – Poskytuje extrémní ochranu pádu – dokonale odpovídá – plně funkční – splňuje vojenský standardní zkušební zkoušku (MIL STD 810G 516.6) – snadno se montáže a demontáže sada zahrnuje: 1 x etui supcase Unicorn breetle pro
Designový kousek lze zakoupit právě tu na stránkách umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový kus Supcase Unicorn Beetle Pro Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G černá pocházející od značky Krytárna snadno najdete u nás teď opravdu levně! Ceny od 1 129 Kč.