Supcase Unicorn Beetle Samsung Galaxy A53 5G Black

Supcase Unicorn Beetle je skvělá alternativa pro uživatele, kteří hledají ochranu na nejvyšší úrovni, aniž by museli telefon zahušťovat. odolná a... více informací »
Supcase Unicorn Beetle Samsung Galaxy A53 5G Black
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Supcase Unicorn Beetle je skvělá alternativa pro uživatele, kteří hledají ochranu na nejvyšší úrovni, aniž by museli telefon zahušťovat. odolná a...

Supcase Unicorn Beetle je skvělá alternativa pro uživatele, kteří hledají ochranu na nejvyšší úrovni, aniž by museli telefon zahušťovat. odolná a spolehlivá konstrukce je způsobena dvěma vysoce kvalitními polykarbonátovými složkami a termoplastickým polyuretanem. Tvrdé a odolné zády PC dokonale chrání telefon před poškrábáním a flexibilní povrch s TPU, provádějí funkci krytu, dokonale absorbují dopad nebo poskytují pohodlné a nesklipové použití. Dalšími výhodami, že jsou UB vybaveny, jsou vyztužené rohy, zvýšené hrany chránící obrazovku a čočku vašeho zařízení před poškrábáním a funkční, složená noha, která vám umožní nastavit smartphone ve svislé i horizontální Pozice v závislosti na potřebě. Každý produkt Supcase splňuje vojenský standard odporu mil STD 810G 516.6, což znamená, že klesl 26krát z výšky 2 metrů. Funkce produktu: – 100%25 originální – zabalené v původním balení – Light Construction – přesně vyrobená ————————————————————————— Skládací noha – poskytuje extrémní ochranu proti pádům – dobře vybavené – plně funkční – splňuje vojenský standardní test (MIL STD 810G 516.6) – Snadné při sestavování a demontáži Sada obsahuje: 1 x Supcase Unicorn Beetle Case
Tento velmi žádaný výrobek Supcase Unicorn Beetle Samsung Galaxy A53 5G Black lze sehnat právě nyní na webu v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Často hledaný produkt Supcase Unicorn Beetle Samsung Galaxy A53 5G Black od skvělé a známé značky Krytárna můžete nakoupit teď opravdu výhodně! Výhodně za cenu 769 Kč.