Survivor Clear Apple iPhone 13 (clear)

Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu.... více informací »
Survivor Clear Apple iPhone 13 (clear)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu....

Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud vám záleží na tom, jak váš iPhone ležel pravděpodobně v ruce, určitě se zajímáte o toto bydlení. Jemný vzor na jejích hranách zvyšuje adhezi, a tedy důvěru, že iPhone nespadá. Kromě ochrany jasné série byly použity materiály, jejichž strukturní limity multiplicity mikrobů mikrobů, což je obzvláště důležité v dnešních pandemických časech. Nejdůležitější vlastnosti: – ochrana pádu i z výšky až 2 metry, testovaná v souladu s vojenskými normami (mil-STD-810g) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Zvýšené hrany chrání obrazovku a fotoaparát – recyklační baleníVelmi oblíbený produkt seženete mimo jiné tady a teď na našich stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme kvalitní produkty z této rubriky z pohodlí domova! Tento vyjímečný výrobce Krytárna pro vás vyrábí kvalitní výrobky. Udělejte si radost! To není vše, máme toho více. U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Survivor Clear Apple iPhone 13 (clear) od kvalitní společnosti Krytárna jde nakoupit na našich stránkách nyní se slevou. Zrovna nyní za cenu 769 Kč.