Survivor Clear Apple iPhone 13 mini (clear)

Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud... více informací »
Survivor Clear Apple iPhone 13 mini (clear)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud...

Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud chcete, aby váš iPhone ležel v ruce, pak byste se měli o toto bydlení určitě zajímat. Jemný vzor na jeho okrajích zvyšuje adhezi, a tedy jistota, že iPhone nevypadne. Kromě ochrany při výrobě čisté řady byly použity materiály, jejichž struktura omezuje násobení mikrobů, což je zvláště důležité v dnešních pandemických dobách. Nejdůležitější funkce: -Protekce proti pádu z až 2 metrů, testována v souladu s vojenskými standardy (MIL-STD-810G) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Vyvýšené hrany chrání obrazovku a kameru – Recyklované obaly
Diskontní produkt Survivor Clear Apple iPhone 13 mini (clear) dostanete taky tu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla. Máme pro vás parádní kusy ve zmiňované sekci z pohodlí domova.

Ve slevě tento výrobek Survivor Clear Apple iPhone 13 mini (clear) od známého dodavatele Krytárna jde koupit právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 769 Kč.