Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro (black)

Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud... více informací »
Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro (black)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud...

Clear série od Survivor je minimalistická a jemná řada příloh iPhone, která nejen zdůrazňuje její krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud chcete, aby váš iPhone ležel v ruce, pak byste se měli o toto bydlení určitě zajímat. Jemný vzor na jeho okrajích zvyšuje adhezi, a tedy jistota, že iPhone nevypadne. Kromě ochrany při výrobě čisté řady byly použity materiály, jejichž struktura omezuje násobení mikrobů, což je zvláště důležité v dnešních pandemických dobách. Nejdůležitější funkce: -Protekce proti pádu z až 2 metrů, testována v souladu s vojenskými standardy (MIL-STD-810G) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Vyvýšené hrany chrání obrazovku a kameru – Recyklované obaly Zajímavý produkt Survivor Clear Apple iPhone 13 můžete získat mimo jiné u nás ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Vyberte si ještě podobné kusy ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Věhlasná značka Krytárna má v nabídce velmi kvalitní produkty. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro (black) od značky s dobrým jménem Krytárna jednoduše seženete tady nyní za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 769 Kč.