Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro Max (clear)

Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu.... více informací »
Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro Max (clear)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu....

Čirá série z přežití je minimalistická a jemná série skříní k iPhone, který nejenže zdůrazňuje jeho krásu, ale také zaručuje plnou ochranu. Pokud vám záleží na tom, jak váš iPhone ležel pravděpodobně v ruce, určitě se zajímáte o toto bydlení. Jemný vzor na jejích hranách zvyšuje adhezi, a tedy důvěru, že iPhone nespadá. Kromě ochrany jasné série byly použity materiály, jejichž strukturní limity multiplicity mikrobů mikrobů, což je obzvláště důležité v dnešních pandemických časech. Nejdůležitější vlastnosti: – ochrana pádu i z výšky až 2 metry, testovaná v souladu s vojenskými normami (mil-STD-810g) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Zvýšené hrany chrání obrazovku a fotoaparát – recyklační baleníKvalitní a levný produkt Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro Max pořídíte právě teď na webu ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. To ale ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Survivor Clear Apple iPhone 13 Pro Max (clear) od odblíbeného výrobce Krytárna pohodlně získáte zrovna ve slevě! K sehnání zrovna v akci za 769 Kč.