Survivor Earth Apple iPhone 13 (black)

Ochranné bydlení ze série Země před Survivorem je charakterizováno jedinečnou čtyřvrstvou konstrukcí, která poskytuje ochranu před účinky... více informací »
Survivor Earth Apple iPhone 13 (black)
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Ochranné bydlení ze série Země před Survivorem je charakterizováno jedinečnou čtyřvrstvou konstrukcí, která poskytuje ochranu před účinky...

Ochranné bydlení ze série Země před Survivorem je charakterizováno jedinečnou čtyřvrstvou konstrukcí, která poskytuje ochranu před účinky padajícího z dokonce 6 metrů. Každá z vrstev byla vyrobena z biologického získání vyváženě pro životní prostředí. Díky použitým materiálům je případ lehký a přitom udržuje sílu a vysokou adhezi. Interiér pouzdra je lemován měkkým plastem, který bude chránit iPhone před poškrábáním, také zevnitř. Vyvýšené okraje pouzdra navíc chrání vaše zařízení. Nejdůležitější funkce -Protekce při pádu z až 6 metrů, testovaná v souladu s vojenskými standardy (MIL-STD-810G) – Čtyři – vrchní materiál s technologií absorpce šoků – Vyvýšené hrany pouzdra chrání obrazovku a kameru – Antimikrobiální ochrana – Porty a přepínač ztlumení se zvyšují odolností proti prachu – Textura po stranách a zádech poskytuje vynikající adhezi – Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením – odolný proti poškrábání – Recyklované obaly Hodně žádaný produkt Survivor Earth Apple iPhone 13 (black) najdete pohodlně tady u nás zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Pořiďte si unikátní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! Přední dodavatel Krytárna vás obohatí o top produkty. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Survivor Earth Apple iPhone 13 (black) od spolehlivé značky Krytárna snadno získáte zrovna dnes za skvělou cenu! Nyní získáte od 1 249 Kč.