Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro Max (black)

Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací... více informací »
Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro Max (black)
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací...

Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací velkého a moderního designu s technologií, která poskytuje bezpečnost. Materiály používané záruční ochranu zařízení i v případě pádu z výšky 4 metry. Kromě toho, vysoké hrany chrání obrazovku a fotoaparát. Elegantní pohled bez kompromisu Slim Case Profil poskytuje pohodlné použití iPhone, což zvyšuje přilnavost a stabilitu zařízení v ruce. Nejdůležitější vlastnosti: – ochrana proti účinkům pádu i od 4 metrů, testovaných v souladu s vojenskými normami (mil-STD-810G) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Třívrstvá ochrana s technologií absorpce nárazů – Zvýšené hrany chrání obrazovku a fotoaparát – antimikrobiální ochrana – odolný proti poškrábání – recyklační baleníOblíbený a kvalitní kus Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro Max (black) máte možnost získat právě teď tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní získáte ještě další produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu.

Tento zlevněný produkt Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro Max (black) od značky s tradicí a dobrou pověstí Krytárna snadno pořídíte zde nyní skutečně výhodně! Nyní můžete mít za 1 199 Kč.