Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro (navy)

Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací... více informací »
Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro (navy)
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací...

Ochranné pouzdro od vytrvalosti série z přežití je série navržená tak, aby splňovala všechny výzvy každodenního života. Vytrvalost je kombinací velkého a moderního designu s technologií, která poskytuje bezpečnost. Materiály používané záruční ochranu zařízení i v případě pádu z výšky 4 metry. Kromě toho, vysoké hrany chrání obrazovku a fotoaparát. Elegantní pohled bez kompromisu Slim Case Profil poskytuje pohodlné použití iPhone, což zvyšuje přilnavost a stabilitu zařízení v ruce. Nejdůležitější vlastnosti: – ochrana proti účinkům pádu i od 4 metrů, testovaných v souladu s vojenskými normami (mil-STD-810G) – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – Třívrstvá ochrana s technologií absorpce nárazů – Zvýšené hrany chrání obrazovku a fotoaparát – antimikrobiální ochrana – odolný proti poškrábání – recyklační baleníVe slevě tento kus seženete právě zde na stránkách umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Krytárna pro vás vyrábí vynikající zboží Nové kousky každý den.

Akční produkt Survivor Endurance Apple iPhone 13 Pro (navy) od spolehlivého výrobce Krytárna jednoduše najdete aktuálně se slevou! Aktuálně výhodně za 1 199 Kč.