TECH-PROTECT AIRBAG LAPTOP 14 BLACK

Pouzdro Tech-Protect AirBag je vyrobeno z vysoce kvalitní pěny - měkké a zároveň odolné. Výrobek se vyznačuje vysokou ochranou a svou... celý popis>
TECH-PROTECT AIRBAG LAPTOP 14 BLACK
Značka: Emobilshop
399 Kč
Více informací

Pouzdro Tech-Protect AirBag je vyrobeno z vysoce kvalitní pěny – měkké a zároveň odolné.
Výrobek se vyznačuje vysokou ochranou a svou praktičností. Vnitřní strana krytu je vhodná pro notebook. Udržuje a chrání zařízení před poškrábáním nebo lehkými otřesy.
* Před zakoupením zkontrolujte rozměry krytu.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vnitřní rozměry: 36,5 x 25 x 3 cm – Perfektní osazené – Plně funkční – Precizně vyrobené
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro AirBag Tech-Protect
Akční produkt TECH-PROTECT AIRBAG LAPTOP 14 BLACK můžete sehnat pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci importfd. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární kategorie za super cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Emobilshop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek TECH-PROTECT AIRBAG LAPTOP 14 BLACK od společnosti s úžasnou pověstí Emobilshop jde koupit u nás právě až neuvěřitelně levně. Zrovna teď v akci za 399 Kč.