Tech-protect Armorlok Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 černá

Dvoudílné pouzdro, které se skládá z vnitřní části pryže a vnějšího krytu z trvanlivého matného polykarbonátu, ve kterém byl použit funkční... více informací »
Tech-protect Armorlok Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 černá
Značka: Krytárna
469 Kč
Více informací
Dvoudílné pouzdro, které se skládá z vnitřní části pryže a vnějšího krytu z trvanlivého matného polykarbonátu, ve kterém byl použit funkční...

Dvoudílné pouzdro, které se skládá z vnitřní části pryže a vnějšího krytu z trvanlivého matného polykarbonátu, ve kterém byl použit funkční stojan. Série Armorlok je osvědčená volba pro uživatele, kteří chtějí zařízení zajistit mechanické poškození nejvyšší možný způsob. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – přesně dělal – perfektně přizpůsobený – poskytuje vysokou ochranu během pádu – Vybaven funkční základnou – snadno se montáže a demontáže – balené v originálním balení sada obsahuje: 1 x tech-chrání armorlok pouzdro Hodně žádaný kousek Tech-protect Armorlok Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 černá můžete získat bezstarostně tady u nás v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Máme pro vás akční produkty z této kategorie za nejnižší cenu!

Tento neodolatelný výrobek Tech-protect Armorlok Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 černá od výrobce se zárukou kvality Krytárna jde nakoupit aktuálně za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 469 Kč.