Tech-protect Digital Stylus Pen Apple iPad White

Tech-chránit digitální stylus je pokročilý grafický nástroj, který umožňuje přesnou grafiku a výkresy na tabletu Apple iPad. Malý hrot a vysoká... více informací »
Tech-protect Digital Stylus Pen Apple iPad White
Značka: Krytárna
1 079 Kč
Více informací
Tech-chránit digitální stylus je pokročilý grafický nástroj, který umožňuje přesnou grafiku a výkresy na tabletu Apple iPad. Malý hrot a vysoká...

Tech-chránit digitální stylus je pokročilý grafický nástroj, který umožňuje přesnou grafiku a výkresy na tabletu Apple iPad. Malý hrot a vysoká citlivost na touch, zaručují přesnost během výkresu a zpracování. Příslušenství má ergonomický tvar, který minimalizuje únavu palce a zlepšuje pohodlí použití během provozu. Uvnitř stylusu byl malý magnet pro vzor, ​​který je také v jablkové tužce. S jeho pomocí, pohodlným způsobem, můžeme připojit stylus na boční okraj iPad Pro. Podpora zařízení je jednoduchá a intuitivní. Zapnutí stylus probíhá přes jemný dotek jeho špičky. Příslušenství se automaticky vypne, aby šetří energii, po 20 minutách nedostatku reakce. Vestavěná LED indikuje stav používání zařízení. Modrá barva označuje, že se stylus zapne, zatímco červená barva se zobrazí během nízké úrovně energie a během nabíjení. Dioda zhasne, když je přístroj plně nabitý, což znamená, že zařízení je připraveno k opětovnému použití. Drink Tech-Protect je multifunkční nástroj, který bude pracovat během každodenního použití a provádět přesné grafiky a výkresy na tabletu Apple iPad. prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=owpztkncsq * Kompatibilita: Všechny modely Apple iPad od roku 2018 s upgradem z IOS 12.2 nebo novější. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – rozměry: 166 mm x 9 mm – zatížení kabelem – Zapnutí dotykem tipu – LED informuje o stavu použití – Magnetický spínač pod iPad Pro – vysoká přesnost při výkresu sada obsahuje: 1 x rysik tech-chrání 1 x odnímatelný hrot 1 x kabel typu-c Oblíbený a akční produkt Tech-protect Digital Stylus Pen Apple iPad máte možnost najít lehce na webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte podobné produkty z této populární rubriky ve slevě! To není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Krytárna. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky.

Tento výjimečný kus Tech-protect Digital Stylus Pen Apple iPad White od populárního výrobce Krytárna snadno získáte zde nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1 079 Kč.