Tech-protect G10 Univerzální sportovníovní Armband na ruku černá

Tech-chrání sportovní sportovní pouzdro pro sport a aktivní životní styl. byl vyroben z materiálů a potu odolných vůči vlhkosti... více informací »
Tech-protect G10 Univerzální sportovníovní Armband na ruku černá
Značka: Krytárna
449 Kč
Více informací
Tech-chrání sportovní sportovní pouzdro pro sport a aktivní životní styl. byl vyroben z materiálů a potu odolných vůči vlhkosti...

Tech-chrání sportovní sportovní pouzdro pro sport a aktivní životní styl. byl vyroben z materiálů a potu odolných vůči vlhkosti a díky speciálnímu ochrannému povlaku vám umožní zvládnout smartphone při běhu nebo na kole. Armádka je vybavena dodatečnou kapsou, ke kterému můžete vložit, např. ATM kartu, průkaz totožnosti nebo klíče z domu. Případ má také nastavitelný páskový pásek připojený ke suchému zipu a speciální výřezy umožňují připojení sluchátek. Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – kompatibilní s smartphony na 6,5CALA – maximální doporučené rozměry smartphonu : 158x78x8mm – Světlo a odolný design – Chrání před vlhkostí a nečistotami – Schopnost zvládnout zařízení v kapitole – Snadné sestavení a demontáže sada zahrnuje: 1 x ticho ochranné pásky
Tento levný produkt Tech-protect G10 Univerzální sportovníovní Armband na ruku jde získat právě tady na webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit nové zboží z naší rubriky za akční cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Krytárna svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment.

Unikátní a oblíbený výrobek Tech-protect G10 Univerzální sportovníovní Armband na ruku černá značky Krytárna snadno seženete zde teď právě za akční cenu. Aktuálně v akci za 449 Kč.