TECH-PROTECT H18 3IN1 WIRELESS CHARGER BLACK

Indukční nabíječka H18 od Tech-Protect umožňuje nabíjet současně nebo zcela samostatně tři zařízení – iPhone nebo Android, Airpodsy a Apple... celý popis>
TECH-PROTECT H18 3IN1 WIRELESS CHARGER BLACK
Značka: TECH-PROTECT
749 Kč
Více informací

Indukční nabíječka H18 od Tech-Protect umožňuje nabíjet současně nebo zcela samostatně tři zařízení – iPhone nebo Android, Airpodsy a Apple Watch.
Konstrukce je modulární, takže naše zařízení můžete nabíjet v různých konfiguracích. Nabíječka obsahuje nabíjecí kolébku pro telefon, nabíjecí kolébku pro Airpod a držák Apple Watch.
Ochranný systém chrání připojená zařízení před přehřátím a přepětím a během nabíjení udržuje trvale nízkou teplotu. Proto je i několik hodin ponechání zařízení na nabíječce zcela bezpečné.
* Aby nabíječka správně fungovala, je vyžadována nabíječka s minimálním výkonem: 25 W ** Nabíječka funguje pouze s Apple Watch 6 Series / Watch SE a staršími – není kompatibilní s Apple Watch 7 Series.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vstupní proud: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 2A ( Max) – Výstupní proud: 2,5W / 5W / 10W / 15W – Napájení pro tři zařízení současně – Napájení pro každé zařízení zvlášť
SADA OBSAHUJE: 1 x nabíječka Tech-Protect H18 1 x kabel Type-C 100 cm
Tento kvalitní a žádaný kus TECH-PROTECT H18 3IN1 WIRELESS CHARGER máte možnost pořídit právě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci importfd! Vyberte si podobné produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze.

Kvalitní a levný produkt TECH-PROTECT H18 3IN1 WIRELESS CHARGER BLACK od značky s dlouholetou tradicí TECH-PROTECT lze nakoupit u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Teď za akční cenu 749 Kč.