TECH-PROTECT HARDSHELL PRO MACBOOK PRO 14 2021-2022 CLEAR/BLACK

Dvoudílné ochranné pouzdro od Tech-Protect je velmi lehké a ultratenké pouzdro, které zdůrazňuje jemnost a krásné linie zařízení. Hardshell je... celý popis>
TECH-PROTECT HARDSHELL PRO MACBOOK PRO 14 2021-2022 CLEAR/BLACK
Značka: TECH-PROTECT
649 Kč
Více informací

Dvoudílné ochranné pouzdro od Tech-Protect je velmi lehké a ultratenké pouzdro, které zdůrazňuje jemnost a krásné linie zařízení.
Hardshell je kombinací dvou vysoce kvalitních PC komponent a TPU. Tvrdé, polykarbonátové tělo a pružný TPU materiál poskytují spolehlivou, hybridní ochranu celému zařízení, chrání jej před poškozením a poškrábáním. Spodní část pouzdra je vybavena speciálními větracími otvory a pogumované nožičky zabraňují přehřátí a pohybu notebooku.
Produkt je ideální, plně funkční a neomezuje přístup k externím portům.
Pouzdro se perfektně hodí pro model Apple Macbook Pro 14 2021-2022 ze série A2442. Číslo modelu můžete zkontrolovat na zadní straně vašeho zařízení.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Poskytuje vysokou ochranu – Lehká a odolná konstrukce – Precizně vyrobené – Perfektně sedí – Snadná montáž a demontáž – Plně funkční
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect HardShell Tento oblíbený produkt TECH-PROTECT HARDSHELL PRO MACBOOK PRO můžete dostat přímo tu na webu v sekci importfd! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii ve slevě! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce TECH-PROTECT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek TECH-PROTECT HARDSHELL PRO MACBOOK PRO 14 2021-2022 CLEAR/BLACK od značky s dlouholetou historií TECH-PROTECT snadno najdete u nás teď téměř zdarma! Zrovna nyní za cenu 649 Kč.