TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (38 / 40 / 41 MM) MIDNIGHT BLUE

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je... celý popis>
TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (38 / 40 / 41 MM) MIDNIGHT BLUE
Značka: Emobilshop
269 Kč
Více informací

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je plně funkční a lze jej upravit dle individuálních potřeb.
Výrobce si dal záležet na detailech a připravil špičkový produkt.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Příjemné na dotek – Přesné vyrobeno – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect IconBand Výjimečný a žádaný produkt TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (38 lze koupit ještě tady na webu ve známé kategorii importfd. Máme pro vás další zboží z této známé sekce za outletovou cenu! Tato značka Emobilshop pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní a velmi žádaný kus TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (38 / 40 / 41 MM) MIDNIGHT BLUE od skvělé značky Emobilshop jde nakoupit právě teď skutečně výhodně! V současnosti za 269 Kč.