TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) ARMY GREEN

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je... celý popis>
TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) ARMY GREEN
Značka: Emobilshop
269 Kč
Více informací

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je plně funkční a lze jej upravit dle individuálních potřeb.
Výrobce si dal záležet na detailech a připravil špičkový produkt.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Příjemné na dotek – Přesné vyrobeno – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect IconBand
Tento zlevněný produkt TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 můžete získat také tady u nás ve známé kategorii importfd! Pořiďte si další produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. V očích zákazníků popupární značka Emobilshop má k dispozici prvotřídní sortiment.

Vysoce kvalitní produkt TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) ARMY GREEN od oblíbené značky se zárukou kvality Emobilshop můžete nakoupit právě teď v naší nabídce téměř zdarma. Akční cena 269 Kč.