TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) GREY

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je... celý popis>
TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) GREY
Značka: Emobilshop
269 Kč
Více informací

Gumový řemínek věnovaný hodinkám Apple Watch. Vyrobeno s důrazem na detail z TPU materiálu s mimořádně příjemnou povrchovou úpravou. Výrobek je plně funkční a lze jej upravit dle individuálních potřeb.
Výrobce si dal záležet na detailech a připravil špičkový produkt.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Příjemné na dotek – Přesné vyrobeno – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect IconBand Tento skvělý produkt TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / je dostupný ještě na našem webu umístěný v sekci importfd! Nyní můžete najít zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný výrobek TECH-PROTECT ICONBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) GREY od naší známé značky Emobilshop jednoduše můžete sehnat právě skutečně levně! Akční ceny již od 269 Kč.