TECH-PROTECT KIDSCASE LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BLUE

Pouzdro KidsCase od značky Tech-Protect bylo vytvořeno s ohledem na nejmladší uživatele. Lehká, přesto odolná konstrukce, vyrobená z vysoce... celý popis>
TECH-PROTECT KIDSCASE LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BLUE
Značka: TECH-PROTECT
559 Kč
Více informací

Pouzdro KidsCase od značky Tech-Protect bylo vytvořeno s ohledem na nejmladší uživatele. Lehká, přesto odolná konstrukce, vyrobená z vysoce kvalitního komponentu – pryžové Eva pěny, bezpečná pro děti. Pouzdro je účinnou ochranou proti poškrábání a nárazům a zesílené rohy tlumí pád i z větší výšky.
Vestavěný skládací stojánek umožňuje používat tablet v různých úhlech, a to jak pro pohodlné psaní, kreslení, tak sledování filmů nebo pohádek. Pouzdro je navíc vybaveno pohodlnou rukojetí, která dítěti usnadňuje přenášení zařízení a minimalizuje riziko pádu.
Stojan je perfektně nasazený, plně funkční a perfektně provedené výřezy usnadňují snadný přístup ke všem portům a tlačítkům.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu proti pádům – Plně funkční – Skvěle sedí – Má vestavěný stojan – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect KidsCase Tento oblíbený výrobek TECH-PROTECT KIDSCASE LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BLUE máte možnost nakoupit právě tady u nás v sekci importfd! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce TECH-PROTECT pro vás vyrábí špičkové výrobky. Nové kousky každý den!

Hodně povedený produkt TECH-PROTECT KIDSCASE LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BLUE od značky s tradicí a dobrou pověstí TECH-PROTECT snadno můžete získat právě teď u nás extra se slevou. Nyní zakoupíte za 559 Kč.