Tech-protect Magmat MagSafe Apple iPhone 13 Clear

Stylový a jednoduchý design a vysoká úroveň ochrany jsou synonymem nového případu MagMat z značky Tech-Protect. Pro výrobu krytu byly použity vysoce... více informací »
Tech-protect Magmat MagSafe Apple iPhone 13 Clear
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Stylový a jednoduchý design a vysoká úroveň ochrany jsou synonymem nového případu MagMat z značky Tech-Protect. Pro výrobu krytu byly použity vysoce...

Stylový a jednoduchý design a vysoká úroveň ochrany jsou synonymem nového případu MagMat z značky Tech-Protect. Pro výrobu krytu byly použity vysoce kvalitní komponenty TPU a PC. Flexibilní rám vyrobený z polyuretanového plastu bude dokonale chránit před otřesy a spadá, zatímco tvrdé modravé bažiny budou chránit váš telefon před poškrábáním. Polo-transparentní, matné dokončení a kovová tlačítka zajistí jedinečný vzhled vašeho smartphonu. Mírně zvýšená forma pouzdra kolem kamery a obrazovky chrání před poškozením, zvednutím telefonu přímo nad plochou plochou. Magmat je také vybaven magnetickým kroužkem kompatibilním s bezdrátovou nabíječkou MagSafe, která poskytuje rychlé a snadné zatížení. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – přesně dělal – dobře složený – Tónovaný a elegantní design – polo-transparentní a matný povrch – jednodílný návrh TPU a PC – vybavené pouzdrem na tlačítcích – snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x tech-chrání magmat
Nový produkt seženete taky u nás v sekci kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme pro vás další produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Tech-protect Magmat MagSafe Apple iPhone 13 Clear od oblíbené značky se zárukou kvality Krytárna můžete pořídit v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 439 Kč.