TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING GLITTER ROSE

TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING GLITTER ROSE
Značka: TECH-PROTECT

Pohodlný, multifunkční držák telefonu na prst, který vám umožní co nejbezpečněji uchopit zařízení bez rizika, že vám upadne nebo vám vyrazí z ruky. Je vyrobena z odolné hliníkové slitiny a je instalována na zadním panelu telefonu.
Prsten lze pohodlně přizpůsobit ruce v rozsahu 360 stupňů a po složení jde o rovný povrch, který nijak neovlivňuje úchop zařízení. Kromě ochranných kvalit je druhou funkcí úchopu pro prsty možnost přeměnit jej ve stojánek pro sledování filmů nebo fotografií ve vertikální poloze, díky čemuž je používání zábavy mnohem pohodlnější.
Třetí funkcí je magnetická, díky které lze prsten použít jako spojení mezi telefonem a magnetickým držákem do auta.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Vyrobeno z odolné hliníkové slitiny – Umožňuje bezpečně držet zařízení v ruce – Má funkci stojánku pro sledování filmů – Kompatibilní s magnetickými držáky do auta
SADA OBSAHUJE: 1 x držák Tech-Protect Tento výjimečný kousek jde pořídit již dnes na našich stránkách umístěný v rubrice importfd. Nyní koupíte oblíbené produkty z této populární kategorie za super peníze. Tento výrobce TECH-PROTECT vám poskytuje kvalitní zboží. Nové kousky každý den.

Diskontní kousek TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING GLITTER ROSE od výrobce se skvělou pověstí TECH-PROTECT pohodlně pořídíte právě teď u nás za výprodejovou cenu. Aktuálně stojí u nás 169 Kč.