TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING PINK

TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING PINK
Značka: TECH-PROTECT

Pohodlný, multifunkční držák telefonu na prst, který vám umožní co nejbezpečněji uchopit zařízení bez rizika, že vám upadne nebo vám vyrazí z ruky. Je vyrobena z odolné hliníkové slitiny a je instalována na zadním panelu telefonu.
Prsten lze pohodlně přizpůsobit ruce v rozsahu 360 stupňů a po složení jde o rovný povrch, který nijak neovlivňuje úchop zařízení. Kromě ochranných kvalit je druhou funkcí úchopu pro prsty možnost přeměnit jej ve stojánek pro sledování filmů nebo fotografií ve vertikální poloze, díky čemuž je používání zábavy mnohem pohodlnější.
Třetí funkcí je magnetická, díky které lze prsten použít jako spojení mezi telefonem a magnetickým držákem do auta.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Vyrobeno z odolné hliníkové slitiny – Umožňuje bezpečně držet zařízení v ruce – Má funkci stojánku pro sledování filmů – Kompatibilní s magnetickými držáky do auta
SADA OBSAHUJE: 1 x držák Tech-Protect Zcela unikátní produkt TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING je k sehnání rovněž na webu umístěný v rubrice importfd. Nyní si můžete vybrat ještě další kusy ze zmíněné kategorie za super ceny! Máme toho více, prozkoumejte u nás další produkty značky TECH-PROTECT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce TECH-PROTECT prodává velmi kvalitní produkty.

Tento velmi žádaný produkt TECH-PROTECT MAGNETIC PHONE RING PINK od dodavatele zboží TECH-PROTECT pohodlně dostanete u nás v akci! Stojí teď u nás 169 Kč.