TECH-PROTECT MILANESEBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) NAVY

Vysoce kvalitní nastavitelný náramek MilaneseBand od Tech-Protect je vyroben výhradně z nerezové oceli a je určen pro Apple Watch. VLASTNOSTI... celý popis>
TECH-PROTECT MILANESEBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) NAVY
Značka: TECH-PROTECT
499 Kč
Více informací

Vysoce kvalitní nastavitelný náramek MilaneseBand od Tech-Protect je vyroben výhradně z nerezové oceli a je určen pro Apple Watch.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Precizně vyrobené – Snadno se montáž a demontáž – Vyrobeno z oceli
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect MilaneseBand
Zcela unikátní výrobek TECH-PROTECT MILANESEBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) NAVY lze nakoupit jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice importfd. Nyní můžete získat kvalitní kousky z této známé sekce za nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele TECH-PROTECT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka TECH-PROTECT svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Neodolatelný výrobek TECH-PROTECT MILANESEBAND APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (42 / 44 / 45 MM) NAVY od přední společnosti TECH-PROTECT jednoduše můžete získat již dnes v akci. Nabídky od 499 Kč.