TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK

Tech-Protect MousePad byl navržen pro uživatele, kteří vyžadují vysokou přesnost při práci na počítači. Je vyrobena z vysoce kvalitních... celý popis>
TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK
Značka: Emobilshop
249 Kč
Více informací

Tech-Protect MousePad byl navržen pro uživatele, kteří vyžadují vysokou přesnost při práci na počítači.
Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s nízkou úrovní tření a zajišťuje rychlejší skluz myši. Jeho struktura se skládá ze tří překrývajících se vrstev, které dohromady poskytují maximální komfort práce. Vnější povrch, který má největší kontakt s myší, byl pokryt mikrotexturním povlakem, který zajišťuje dokonalé a přesné klouzání myši. Spodní část podložky je zakončena silikonovou vrstvou, která díky dokonalé přilnavosti zajišťuje stabilní a rovnoměrný povrch bránící pohybu podložky i při intenzivním používání. Další výhodou podložky je její minimalistický design, strany jsou zakončeny pevným lemem, který snižuje opotřebení a prodlužuje tak její životnost.
Atraktivní cena a kvalitní zpracování je perfektní kombinací, která bude fungovat jako klasická podložka na stůl při běžném používání počítače a jako spolehlivá herní podložka při pokročilém hraní. Hladký povrch pro snížení tření zajistí, že se každá myš bude pohybovat s bleskurychlou přesností nezbytnou pro hraní profesionálních her.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Protiskluzová spodní strana – Univerzální – Rozměry: 24,5 x 30 x 2,5 mm
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect MousePad Tento skvělý produkt získáte již dnes tady u nás zařazený v sekci importfd! Mrkněte na kvalitní produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Populární značka Emobilshop vás obohatí o velmi kvalitní zboží Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Emobilshop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt TECH-PROTECT MOUSE PAD BLACK od kvalitního výrobce Emobilshop lze koupit právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 249 Kč.