TECH-PROTECT POCKETBAG LAPTOP 14 DARK GREY

Kapesní taška Tech-Protect na 14palcový notebook z kvalitního textilního materiálu, která je ideálním řešením pro přepravu zařízení při... celý popis>
TECH-PROTECT POCKETBAG LAPTOP 14 DARK GREY
Značka: Emobilshop
689 Kč
Více informací

Kapesní taška Tech-Protect na 14palcový notebook z kvalitního textilního materiálu, která je ideálním řešením pro přepravu zařízení při přepravě spolu s veškerým jeho potřebným příslušenstvím. Kromě hlavní komory pro přenášení počítače má kryt tři další, prostorné kapsy uzavíratelné na zip. Kapsy lze s úspěchem využít jako organizér pro příslušenství, jako je počítačová myš, napájecí zdroj nebo telefon.
Vnitřek pouzdra je vystlán měkkým a na dotek příjemným materiálem, který chrání zařízení před poškrábáním a otřesy při pádech. Kryt je velmi praktický a funkční a umožňuje zachovat perfektní fyzický stav zařízení během přepravy v tašce nebo batohu.
* Před nákupem zkontrolujte rozměry krytu.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vnitřní rozměry: 37,5 x 26,5 x 3 cm – Má praktické a prostorné kapsy – Pohodlně se zapínají na zip
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro PocketBag Tech-ProtectTento vynikající produkt seženete aktuálně tu umístěný v sekci importfd! Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu!

Kvalitní a velmi žádaný produkt TECH-PROTECT POCKETBAG LAPTOP 14 DARK GREY od značky s dobrým jménem Emobilshop snadno pořídíte momentálně na webu za parádní cenu. Výhodně teď u nás za 689 Kč.