TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 BLACK

Tech-Protect Pureskin je extrémně stylová nabídka ochrany před poškrábáním, oděrkami, politím nebo pády. Potah je vyroben z vysoce kvalitního... celý popis>
TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 BLACK
Značka: TECH-PROTECT
489 Kč
Více informací

Tech-Protect Pureskin je extrémně stylová nabídka ochrany před poškrábáním, oděrkami, politím nebo pády. Potah je vyroben z vysoce kvalitního neoprenu s koženou strukturou, příjemný na dotek, nadýchaný povrchová úprava na vnitřní straně, která ochrání zařízení před poškrábáním a bude absorbovat náraz. Vodotěsné vlastnosti pouzdra zajistí dodatečnou ochranu zařízení před vlhkostí a hladká struktura materiálu vám navíc umožní použijte pouzdro jako podložku pod myš.
Produkt je ideální pro přepravu zařízení v ruce, tašce nebo batohu.
* Před zakoupením zkontrolujte rozměry krytu.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vnitřní rozměry: 34,5 x 24 x 2,5 cm – Perfektně sedí – Plně funkční – Precizně vyrobeno
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect PureSkin
Tento oblíbený kousek TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 jde nakoupit lehce na našem webu v rubrice importfd! Připravili jsme podobné produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce TECH-PROTECT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 BLACK od našeho předního výrobce TECH-PROTECT pohodlně získáte zrovna dneska pořád výhodně! V akci za cenu 489 Kč.