TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 PINE GREEN

Tech-Protect Pureskin je extrémně stylová nabídka ochrany proti poškrábání, oděru, polití nebo pádu. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního... celý popis>
TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 PINE GREEN
Značka: TECH-PROTECT
489 Kč
Více informací

Tech-Protect Pureskin je extrémně stylová nabídka ochrany proti poškrábání, oděru, polití nebo pádu. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního neoprenu s koženou strukturou, s příjemnou na dotek, uvnitř nadýchanou úpravou, která ochrání zařízení před poškrábáním a absorbuje nárazy. Vodotěsné vlastnosti pouzdro poskytuje dodatečnou ochranu proti vlhkosti a materiál s hladkou strukturou vám umožní pouzdro používat také jako podložku pod myš.
Produkt je ideální pro přepravu zařízení v ruce, tašce nebo batohu.
* Před zakoupením zkontrolujte rozměry krytu.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vnitřní rozměry: 34,5 x 24 x 2,5 cm – Perfektní fit – Plně funkční – Precizně vyrobeno
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect PureSkinAkční a ve slevě kousek máte možnost pořídit bezstarostně tu umístěný v rubrice importfd. Získejte parádní kousky ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Tento kvalitní produkt TECH-PROTECT PURESKIN LAPTOP 13-14 PINE GREEN od přední společnosti TECH-PROTECT můžete koupit v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě lze objednat jen za 489 Kč.