Tech-protect SC Pen + Keyboard Apple iPad Pro 11 2020/2021 2, 3 Gen Pink

Funkční pouzdro SC Pen ze značky Tech-Protect bude chránit vaše zařízení před poškozením a škrábancemi. Kompaktní lehký design vyrobený z... více informací »
Tech-protect SC Pen + Keyboard Apple iPad Pro 11 2020/2021 2
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Funkční pouzdro SC Pen ze značky Tech-Protect bude chránit vaše zařízení před poškozením a škrábancemi. Kompaktní lehký design vyrobený z...

Funkční pouzdro SC Pen ze značky Tech-Protect bude chránit vaše zařízení před poškozením a škrábancemi. Kompaktní lehký design vyrobený z vysoce kvalitního materiálu a flexibilního TPU s matným a příjemným povrchem. Přesně vytvořené výřezy pro kameru, porty nebo reproduktory zajistí svobodu používání a vysokou funkčnost. Obal byl vybaven specializovaným místem pro stylus, což umožňuje bezpečné použití bez rizika ztráty. Bluetooth, jehož život je až 140 hodin nepřetržité práce. *Po připojení zařízení použijte příslušnou kombinaci tlačítek FN+Q pro iOS, FN+W pro Android nebo FN+E pro Windows. Jak zkontrolovat, zda příslušenství vyhovuje vašemu iPadu? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo zařízení ze zadní části zařízení, které začíná písmenem A. Produkt z této nabídky FITS: A2228, A2230, A2231, A2301, A2459, A2460 . Funkce produktu: – 100%25 originální – zabalené v původním balení – přesně vyrobené – dokonale namontované – Má místo pro Apple Pencil – rozsah až 10 m – Bluetooth klávesnice – životnost baterie: 140H – Snadno instaluje a demontáž Sada obsahuje: 1 x Tech-Protect SC Pen 1 x bílá klávesnice 1 x micro-USB kabel Kvalitní a žádaný produkt lze sehnat zrovna tady a teď na našem webu zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Populární dodavatel Krytárna má k dispozici kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Kvalitní a žádaný produkt Tech-protect SC Pen + Keyboard Apple iPad Pro 11 2020/2021 2, 3 Gen Pink originál od výrobce Krytárna lze nakoupit v naší nabídce v bezva akci! Akční ceny již od 1 199 Kč.