TECH-PROTECT SCOUT ”PRO” SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC 46 MM BLACK

Tech-Protect Scout Pro, tj. kombinace nasazeného pouzdra a pohodlného řemínku. Snadná montáž a demontáž rámečku, který obepíná hodinky,... celý popis>
TECH-PROTECT SCOUT ”PRO” SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC 46 MM BLACK
Značka: TECH-PROTECT
399 Kč
Více informací

Tech-Protect Scout Pro, tj. kombinace nasazeného pouzdra a pohodlného řemínku. Snadná montáž a demontáž rámečku, který obepíná hodinky, umožňuje přístup ke všem ovládacím tlačítkům a senzorům a nabíjení bez sejmutí hodinek. případ. Zvýšené okraje chrání obrazovku před poškrábáním a nárazy a nastavitelný pásek umožňuje jednoduché a rychlé přizpůsobení pásku šířce zápěstí.
Sportovní design s karbonovým povrchem a vysoce kvalitním TPU činí Scout Pro perfektním řešením pro aktivní uživatele.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Skvěle sedí – Ve plně funkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x popruh Tech-Protect Scout Pro Tento kvalitní a žádaný produkt TECH-PROTECT SCOUT ”PRO” SAMSUNG GALAXY WATCH 4 lze zakoupit bez problémů na webu zařazený v sekci importfd. Nyní můžete koupit akční produkty z této známé kategorie za super cenu.

Tento žádaný kus TECH-PROTECT SCOUT ”PRO” SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC 46 MM BLACK od výrobce s dlouholetou historií TECH-PROTECT lze koupit nyní opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 399 Kč.