TECH-PROTECT SCOUT SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 / 42 / 44 / 46 MM BLACK

Vysoce kvalitní řemínek od Tech-Protect je vyroben z nylonu a je určen pro hodinky Galaxy Watch. Model Scout je sportovně-vojenská postava pro aktivní... celý popis>
TECH-PROTECT SCOUT SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 / 42 / 44 / 46 MM BLACK
Značka: TECH-PROTECT
399 Kč
Více informací

Vysoce kvalitní řemínek od Tech-Protect je vyroben z nylonu a je určen pro hodinky Galaxy Watch. Model Scout je sportovně-vojenská postava pro aktivní dobrodruhy.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Snadná montáž a demontáž – Vyrobeno z nylonu
BALENÍ OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect Scout popruh
Zlevněný produkt TECH-PROTECT SCOUT SAMSUNG GALAXY WATCH máte možnost získat bezstarostně na stránkách v sekci importfd. Nyní najdete podobné zboží ze zmíněné sekce jednoduše online! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kvalitní kousky od značky TECH-PROTECT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt TECH-PROTECT SCOUT SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 / 42 / 44 / 46 MM BLACK od předního výrobce TECH-PROTECT snadno můžete sehnat právě nyní za rozumné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 399 Kč.