Tech-protect Smart View Samsung Galaxy A33 5G Black

Série inteligentního výhledu z technologie Tech-Protect je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže placené polykarbonátový krycí kryt. Trvanlivé... více informací »
Tech-protect Smart View Samsung Galaxy A33 5G Black
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Série inteligentního výhledu z technologie Tech-Protect je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže placené polykarbonátový krycí kryt. Trvanlivé...

Série inteligentního výhledu z technologie Tech-Protect je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže placené polykarbonátový krycí kryt. Trvanlivé a pohodlné používání Případ má přední zářez na konverzaci reproduktoru, takže můžete telefon používat s uzavřeným pouzdrem. Klapka má integrovaný magnet a rychle, na které po instalaci aplikace Zobrazí se. Případ je ideální a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. s příslušným sklopením, kryt může být také použit jako stojan pro zařízení, které vám umožní sledovat, co se děje na jeho displeji, aniž by musel držet. instrukce: 1. Skenujte QR kód a stáhněte aplikaci Smart Window. 2. Instalace a aktivace aplikací S / N. 3. Nechte aplikaci běží. * V případě blokovací zprávy povolte instalaci Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – přesně dělal – stylový elegantní – Velice odpovídá – Plně funkční – Snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x technologicky chránit inteligentní zobrazeníDesignový výrobek Tech-protect Smart View Samsung Galaxy lze koupit prostě na stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu.

Oblíbený výrobek Tech-protect Smart View Samsung Galaxy A33 5G Black od kvalitního výrobce Krytárna snadno můžete sehnat tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 439 Kč.