Tech-protect Smart View Samsung Galaxy M23 5G Black

Série Smart View od Tech-Protect je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických kožených kožených polykarbonátových skořepin krytu. Odolný a pohodlný... více informací »
Tech-protect Smart View Samsung Galaxy M23 5G Black
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Série Smart View od Tech-Protect je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických kožených kožených polykarbonátových skořepin krytu. Odolný a pohodlný...

Série Smart View od Tech-Protect je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických kožených kožených polykarbonátových skořepin krytu. Odolný a pohodlný používání pouzdra má přední výřez pro reproduktor konverzace, takže můžete telefon používat s uzavřeným krytem. se zobrazí. je dokonale namontován a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Při vhodném skládání lze kryt také použít jako stojan pro zařízení, což umožňuje potíže s potížemi, co se děje na jeho displeji, aniž by ho muselo držet. pokyny: 1. Prohledejte QR kód a stáhněte si aplikaci inteligentního okna 2. Nainstalujte a aktivujte aplikace s číslem S /N. 3. Nechte aplikaci spustit. * V případě zprávy o zámku povolte instalaci Funkce produktu: – 100%25 originál – zabalené v původním balení – přesně vyrobené – stylové – elegantní – dobře vybavené – plně funkční – snadno se instaluje a demontujte Sada obsahuje: 1 x Tech-Protect Smart View Case
Oblíbený a kvalitní produkt Tech-protect Smart View Samsung Galaxy M23 5G Black lze nakoupit jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Tech-protect Smart View Samsung Galaxy M23 5G Black od skvělé značky Krytárna lze nakoupit zde teď právě skutečně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 439 Kč.