TECH-PROTECT SMARTCASE LENOVO TAB M10 10.1 2ND GEN TB-X306 BLACK

Lehké a odolné pouzdro speciálně navržené k ochraně zařízení před mechanickým poškozením ze všech stran. Smartcase dokonale padne a pevně... celý popis>
TECH-PROTECT SMARTCASE LENOVO TAB M10 10.1 2ND GEN TB-X306 BLACK
Značka: TECH-PROTECT
479 Kč
Více informací

Lehké a odolné pouzdro speciálně navržené k ochraně zařízení před mechanickým poškozením ze všech stran. Smartcase dokonale padne a pevně drží na zařízení. Pouzdro má matný povrch, díky kterému bude vaše vybavení vždy čisté a bez mastných stop.
SmartCase má další funkční výhodu – po otevření a zavření přední části se automaticky probudí a usne.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Elegantní – Precizně vyrobené – Skvěle sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro TechProtect SmartCaseTento akční a ve slevě produkt TECH-PROTECT SMARTCASE LENOVO TAB M10 10.1 2ND GEN TB-X306 BLACK lze pořídit právě teď tu na webu ve známé kategorii importfd! Vyberte si ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii v akci.

Tento kvalitní a levný výrobek TECH-PROTECT SMARTCASE LENOVO TAB M10 10.1 2ND GEN TB-X306 BLACK od spolehlivého výrobce TECH-PROTECT je dostupný momentálně na našich stránkách v bezva akci. Teď v akci 479 Kč.