TECH-PROTECT SMOOTHBAND SAMSUNG GALAXY WATCH 42MM WHITE

Elegantní pásek vyrobený s důrazem na detail z prvotřídního materiálu TPU. Výrobek je plně funkční a lze jej upravit dle individuálních potřeb.... celý popis>
TECH-PROTECT SMOOTHBAND SAMSUNG GALAXY WATCH 42MM WHITE
Značka: Emobilshop
249 Kč
Více informací

Elegantní pásek vyrobený s důrazem na detail z prvotřídního materiálu TPU. Výrobek je plně funkční a lze jej upravit dle individuálních potřeb.
Výrobce si dal záležet na detailech a připravil špičkový produkt.
VLASTNOSTI PRODUKTU: -100% originál – Elegantní – Precizně vyrobeno – Skvěle sedí – Plně funkční – Snadná montáž a demontáž – Zabaleno v originálním balení
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect Smooth Strap Často hledaný výrobek TECH-PROTECT SMOOTHBAND SAMSUNG GALAXY lze nakoupit právě zde tu v oblíbené kategorii importfd! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z naší rubriky za internetové ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt TECH-PROTECT SMOOTHBAND SAMSUNG GALAXY WATCH 42MM WHITE od přední společnosti Emobilshop dostanete tady a teď právě ve výprodejové akci! Aktuálně stojí u nás 249 Kč.