TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 BLACK

Extrémně odolný a navržený tak, aby zajistil zařízení ze všech stran a během nejextrémnějších nehod. Tělo modelu Survive je vyrobeno z tuhého... celý popis>
TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 BLACK
Značka: TECH-PROTECT
649 Kč
Více informací

Extrémně odolný a navržený tak, aby zajistil zařízení ze všech stran a během nejextrémnějších nehod.
Tělo modelu Survive je vyrobeno z tuhého polykarbonátu a zbytek konstrukce je vyroben z matného silikonu, tlumí vibrace a poskytuje přilnavost.
Pouzdro je dokonale sladěno, má zabudované polykarbonátové sklo s tvrdostí 4 hodiny a těsnění chránící místa nejvíce vystavená prachu, písku a vodě. Výrobce nezapomněl ani na užitečný stojan.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu – Perfektně sedí – Snadná montáž a demontáž – Plně funkční
ZAHRNUTO: 1 x pouzdro Tech-Protect Survive Case 1 x stojanTento žádaný produkt jde nakoupit bez obtíží tu na webu ve známé sekci importfd. Najděte si parádní zboží z této oblíbené sekce v bezva akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele TECH-PROTECT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka TECH-PROTECT vám představuje kvalitní zboží.

Povedený výrobek TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB A8 10.5 X200 / X205 BLACK od kvalitního výrobce TECH-PROTECT je k sehnání momentálně v bezva akci. Aktuálně za 649 Kč.