TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB S6 LITE 10.4 P610/P615 BLACK

Extrémně odolný a navržený tak, aby zajistil zařízení ze všech stran i při těch nejextrémnějších nehodách. Tělo modelu Survive je vyrobeno z... celý popis>
TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB S6 LITE 10.4 P610/P615 BLACK
Značka: TECH-PROTECT
649 Kč
Více informací

Extrémně odolný a navržený tak, aby zajistil zařízení ze všech stran i při těch nejextrémnějších nehodách. Tělo modelu Survive je vyrobeno z tuhého polykarbonátu a zbytek konstrukce je vyroben z matného silikonu, tlumení vibrací a zajištění přilnavosti.
Pouzdro je perfektně sladěno, má zabudované polykarbonátové sklo s tvrdostí 4 hodiny a těsnění chránící místa nejvíce vystavená prachu, písku a vodě. Výrobce nezapomněl ani na užitečný stojan.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu – Perfektně sedí – Snadno se používá opotřebení montáž a demontáž – Plně funkční – Zabaleno v originálním obalu
ZAHRNUTO: 1 x pouzdro Tech-Protect Survive Case 1 x stojan Výjimečný kus můžete pořídit snadno tu zařazený v kategorii importfd! Připravili jsme ostatní kusy z této oblíbené kategorie za super ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kousky od značky TECH-PROTECT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce TECH-PROTECT poskytuje špičkové produkty Přesvědčte se sami!

Zcela unikátní výrobek TECH-PROTECT SURVIVE GALAXY TAB S6 LITE 10.4 P610/P615 BLACK od značky s dlouholetou historií TECH-PROTECT jednoduše můžete pořídit zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně za 649 Kč.