Tech-protect Taigold Laptop 13-14 Light Grey

Tech-chrať taigold pouzdro bylo vyrobeno z vysoce kvalitní pu kůže, což je ideální pro přepravu zařízení v ruce, vak nebo batoh. Kryt krytu byl... více informací »
Tech-protect Taigold Laptop 13-14 Light Grey
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Tech-chrať taigold pouzdro bylo vyrobeno z vysoce kvalitní pu kůže, což je ideální pro přepravu zařízení v ruce, vak nebo batoh. Kryt krytu byl...

Tech-chrať taigold pouzdro bylo vyrobeno z vysoce kvalitní pu kůže, což je ideální pro přepravu zařízení v ruce, vak nebo batoh. Kryt krytu byl vypálen s měkkým mikrovláknem, který chrání počítač před poškrábáním. Díky hladké struktuře materiálu a vlastní délky lze pouzdro použít také jako počítačová a myš podložka. Horní sáčk byl vybaven zavíracím magnetem, který praktickým způsobem usnadňuje odstranění zařízení z krytu. * Před nákupem si přečtěte rozměry obalu. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – vnitřní rozměry: 32 x 23,5 x 2cm – přesně vyrobeno – má uzavření magnetu sada obsahuje: 1 x Tech-protetect TaigoldVe slevě tento produkt Tech-protect Taigold Laptop 13-14 Light Grey můžete získat již dnes tady na stránkách v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte ještě podobné produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Tech-protect Taigold Laptop 13-14 Light Grey od známého výrobce Krytárna najdete nyní téměř zdarma. Teď v akci 709 Kč.