Tech-protect Tpucarbon Realme GT Neo 3 Black

Inovativní případ s ergonomickým tvarem, vyrobeným z odolného a flexibilního TPU -rezistentního TPU plastu. Tpukarbon je pokryt... více informací »
Tech-protect Tpucarbon Realme GT Neo 3 Black
Značka: Krytárna
389 Kč
Více informací
Inovativní případ s ergonomickým tvarem, vyrobeným z odolného a flexibilního TPU -rezistentního TPU plastu. Tpukarbon je pokryt...

Inovativní případ s ergonomickým tvarem, vyrobeným z odolného a flexibilního TPU -rezistentního TPU plastu. Tpukarbon je pokryt lesklou texturou uhlíkových vláken, která přidává moderní vzhled. Bydlení je ideální pro zařízení, plně funkční, neomezuje přístup k externím portům a účinně chrání zařízení před poškrábáním nebo pády. Funkce produktu: – 100%25 Original – zabalené v původním balení – elegantní – přesně vyrobené – dobře -Pited – poskytuje nejvyšší ochranu proti Falls – plně funkční – snadno se instaluje a demontujte Sada zahrnuje: 1 x tech-protekt tpucarbon case
Zcela unikátní produkt Tech-protect Tpucarbon Realme GT lze nakoupit teď tu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Získejte skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za internetové ceny!

Designový produkt Tech-protect Tpucarbon Realme GT Neo 3 Black od oblíbené značky se zárukou kvality Krytárna jde nakoupit aktuálně na webu za báječnou cenu! Nyní pořídíte od 389 Kč.