Tech-protect V2 Keyless Rfid Blokovač signálu Obal Carbon

Případ RFID, také volal Faradaya, jedná se o nezbytné příslušenství pro majitele automobilů, otevřený s bezklíčovým cestou. Box pro klíče od... více informací »
Tech-protect V2 Keyless Rfid Blokovač signálu Obal Carbon
Značka: Krytárna
1 079 Kč
Více informací
Případ RFID, také volal Faradaya, jedná se o nezbytné příslušenství pro majitele automobilů, otevřený s bezklíčovým cestou. Box pro klíče od...

Případ RFID, také volal Faradaya, jedná se o nezbytné příslušenství pro majitele automobilů, otevřený s bezklíčovým cestou. Box pro klíče od auta zajišťuje plnou ochranu a bezpečnost vozidla. klávesové klíče umožňují pohodlné vzdálené otevírání automobilu, ale zároveň jsou náchylné k krádeži vloupání a signálu. Speciálně navržené pouzdro, blokuje přenos rádiových vln mezi klíči a autem, čímž je upevňují proti krádeži potenciálním zlodějemem. Hliníkový technik Tech-Protect RFID kryt má přesně navrženou konstrukci, která spolu s stínící tkaninou dokonale blokuje klíčový signál uvnitř příslušenství. Produkt má dvojitou vrstvu signálu blokujícího materiálu v širokém rozsahu frekvence, díky které je účinné pro klíče od auta ze všech značek automobilů. Případ v závislosti na umístění kláves pracuje dvěma způsoby. Vložení klíče do vysílače Způsobuje možnost otevírání a vypalování automobilu, ochrana je poskytována od 40 cm. Pokud je klíč vložen do druhé strany, anténu dolů. Celkový zámek signálu probíhá. – Chrání auto proti krádeži – Stylová a elegantní povrchová úprava – Vyrobeno z trvanlivých materiálů Sada obsahuje: 1 x pouzdro pro klíč pro ochranu techniky Ve slevě tento produkt lze nakoupit nyní tady na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit jiné kousky z naší kategorie v bezva akci!

Akční produkt Tech-protect V2 Keyless Rfid Blokovač signálu Obal Carbon originál od značky Krytárna jednoduše můžete pořídit u nás právě opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1 079 Kč.