TECH-PROTECT V4-HUB ADAPTER 6IN1 GREY

Multifunkční zařízení 6 v 1 od společnosti Tech-Protect určené pro všechny notebooky se vstupem USB Type-C. Kompaktní adaptér umožňuje nabíjet a... celý popis>
TECH-PROTECT V4-HUB ADAPTER 6IN1 GREY
Značka: TECH-PROTECT
599 Kč
Více informací

Multifunkční zařízení 6 v 1 od společnosti Tech-Protect určené pro všechny notebooky se vstupem USB Type-C. Kompaktní adaptér umožňuje nabíjet a synchronizovat data mnoha zařízení současně.
Tech-Protect V4 je nepostradatelná vychytávka, která snadno rozšíří možnosti vašeho notebooku nebo počítače a výrazně vám usnadní práci.
* Odesílání video signálu přes HDMI je možné pouze v případě, že výrobce zařízení splňuje příslušný standard. V příručce zjistíte, zda port USB Type-C na vašem zařízení podporuje vysílání videa.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vyrobeno z hliníku – Délka adaptéru: 11,3 cm – Délka kabelu: 14 cm – 1 x port USB 3.0 – 1 x port USB 2.0 – 1 x port USB Type-C – 1 x port HDMI – 1 x čtečka karet Micro SD / TF – 1 x čtečka karet SD
SADA OBSAHUJE: 1 x Tech-Protect V4 adaptér Často hledaný produkt můžete koupit právě nyní tady u nás umístěný v sekci pc příslušenství. Nyní získáte oblíbené zboží z této oblíbené sekce za akční cenu. Populární výrobce TECH-PROTECT vám může nabídnout vynikající produkty. A to ještě není vše. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky TECH-PROTECT. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt TECH-PROTECT V4-HUB ADAPTER 6IN1 GREY od výrobce s mnohaletou tradicí TECH-PROTECT můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně levně. Nabídka již od 599 Kč.