TECH-PROTECT WALLET GALAXY A52 / A52S FLORAL ROSE

Pouzdro Tech-Protect Wallet vyrobené výhradně z ekokůže je pohodlné a odolné při používání a zároveň elegantní, v klasickém stylu a zároveň... celý popis>
TECH-PROTECT WALLET GALAXY A52 / A52S FLORAL ROSE
Značka: TECH-PROTECT
359 Kč
Více informací

Pouzdro Tech-Protect Wallet vyrobené výhradně z ekokůže je pohodlné a odolné při používání a zároveň elegantní, v klasickém stylu a zároveň originálním designu.
Uvnitř jsou integrované kapsičky na kreditní karty a hotovost. Telefon je uchycen na základně z materiálu TPU, poskytuje tedy plnou ochranu a odpružení našeho zařízení při pádu. Celé se to zavírá na magnet.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Vyrobeno z ekologické kůže – Perfektně sedí – Multifunkční – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro na peněženku Tech-Protect Ve slevě tento výrobek TECH-PROTECT WALLET GALAXY A52 / A52S FLORAL ROSE můžete dostat bez obtíží na stránkách ve známé kategorii importfd! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Věhlasný dodavatel TECH-PROTECT má top výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele TECH-PROTECT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek TECH-PROTECT WALLET GALAXY A52 / A52S FLORAL ROSE od výrobce se zárukou kvality TECH-PROTECT pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách za super peníze. Teď v akci 359 Kč.