TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BABY COLOR

Extrémně odolné ochranné pouzdro Tech-Protect X-Armor je skvělou ochranou pro vaše zařízení, zejména pokud jej používají nejmladší uživatelé.... celý popis>
TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BABY COLOR
Značka: TECH-PROTECT
689 Kč
Více informací

Extrémně odolné ochranné pouzdro Tech-Protect X-Armor je skvělou ochranou pro vaše zařízení, zejména pokud jej používají nejmladší uživatelé. Díky odpovídajícím rozměrům, kombinaci kvalitních komponentů a speciálně tvarovaným tvarům rohů lze pouzdro nazvat „odolné vůči dětem.“ Přední část tvoří rám, který se po okrajích obepíná integrovaným polykarbonátovým sklem s tvrdost 4H. X-Armor ideálně odbaví při každodenním používání, ochrání před poškrábáním i při pádu z větší výšky. Stojan perfektně sedí, je plně funkční a perfektně provedené výřezy usnadňují snadné přístup ke všem portům a tlačítkům.
Držadlo kolébky vám umožní umístit Tab do pohodlné polohy pro sledování filmů, stejně jako pro kreslení nebo psaní.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu proti pádům – Plně funkční – Skvěle sedí – Má zabudovanou polykarbonátovou čočku s tvrdostí 4H – Má zabudovaný stojánek pro sledování filmů v podobě rukojeti – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect X-Armor Unikátní a oblíbený produkt můžete sehnat bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci importfd. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za super ceny!

Tento skvělý produkt TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB M10 PLUS 10.3 TB-X606 BABY COLOR od společnosti se zárukou kvality TECH-PROTECT lze sehnat právě nyní opravdu výhodně! Teď za akční cenu 689 Kč.