TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB P11 / P11+ PLUS 11.0 TB-J606 / J616 / J607Z BABY COLOR

Extrémně odolné ochranné pouzdro Tech-Protect X-Armor je skvělou ochranou pro vaše zařízení, zejména pokud jej používají nejmladší uživatelé.... celý popis>
TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB P11 / P11+ PLUS 11.0 TB-J606 / J616 / J607Z BABY COLOR
Značka: TECH-PROTECT
689 Kč
Více informací

Extrémně odolné ochranné pouzdro Tech-Protect X-Armor je skvělou ochranou pro vaše zařízení, zejména pokud jej používají nejmladší uživatelé. Díky odpovídajícím rozměrům, kombinaci kvalitních komponentů a speciálně tvarovaným tvarům rohů lze pouzdro nazvat „odolné vůči dětem.“ Přední část tvoří rám, který se po okrajích obepíná integrovaným polykarbonátovým sklem s tvrdost 4H. X-Armor ideálně odbaví při každodenním používání, ochrání před poškrábáním i při pádu z větší výšky. Stojan perfektně sedí, je plně funkční a perfektně provedené výřezy usnadňují snadné přístup ke všem portům a tlačítkům.
Držadlo kolébky vám umožní umístit Tab do pohodlné polohy pro sledování filmů, stejně jako pro kreslení nebo psaní.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu proti pádům – Plně funkční – Skvěle sedí – Má zabudovanou polykarbonátovou čočku s tvrdostí 4H – Má zabudovaný stojánek pro sledování filmů v podobě rukojeti – Snadná montáž a demontáž
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Tech-Protect X-Armor Tento diskontní kus TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB P11 / P11+ PLUS 11.0 TB-J606 / J616 / J607Z BABY COLOR jde nakoupit bezprostředně na našem webu v oblíbené kategorii importfd! Nyní si můžete pořídit nové produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky TECH-PROTECT. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt TECH-PROTECT X-ARMOR LENOVO TAB P11 / P11+ PLUS 11.0 TB-J606 / J616 / J607Z BABY COLOR od předního výrobce TECH-PROTECT je k dostání tady teď za super peníze! Výhodně za super cenu 689 Kč.