Tech-protect XT2 Bike Mount Black

XT2 je praktická jízdní kola z značky Tech-chrabě namontovaná na rámu jízdního kola. Případ bude značně zkontrolovat jako schránka pro cetky,... více informací »
Tech-protect XT2 Bike Mount Black
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
XT2 je praktická jízdní kola z značky Tech-chrabě namontovaná na rámu jízdního kola. Případ bude značně zkontrolovat jako schránka pro cetky,...

XT2 je praktická jízdní kola z značky Tech-chrabě namontovaná na rámu jízdního kola. Případ bude značně zkontrolovat jako schránka pro cetky, např. Power Bank, peněženka nebo klíče. Taška byla vyrobena z prachotěsného a vodotěsného počítače odolného pc s dotekem, průhledným tabule zepředu (15,5 x 7 cm). Toto řešení umožňuje používat telefon při jízdě, aniž by je třeba přístroj vytáhnout z krytu. Vysoce kvalitní zlepšené materiály chrání před nečistotami, vodou nebo jiným poškozením. XT2 také vybaven pohodlným stínovacím krytem, ​​transferovou rukojetí a dvojitým, utěsněným zipem, který navíc chrání před vodou a vlhkostí. Pohodlný a snadno použitelný systém upevnění pásky pevně drží rám, neustále udržuje sakwa při řízení. Funkce produktu: – 100%25 originál – balené v původním obalu vodotěsné – ochrana před deštěm, prachem a nečistotami – Snadná montáž a demontáž – Vyrobeno z pevného počítače – namontováno na rám pro nastavitelné rovnátka – kapacita: 1L sada obsahuje: 1 x sakwa tech-chrání xt2Akční a ve slevě výrobek máte možnost dostat rovnou u nás v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní získáte akční výrobky z této rubriky za nejlepší ceny! Tato značka Krytárna vás obohatí o skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě.

Často hledaný produkt Tech-protect XT2 Bike Mount Black od našeho známého výrobce Krytárna naleznete v naší online nabídce levně! Cenově vychází na 709 Kč.