Twelve South Stay Go adapter USB-C

StayGo USB Hub Hub-C, který nevytváří nepořádek Většina hubů má krátký kabel, což může být viděn vedle nevzhlednou změť kabelů počítače.... celý popis>
Twelve South Stay Go adapter USB-C
Značka: Krytárna
3 449 Kč
Více informací

StayGo USB Hub Hub-C, který nevytváří nepořádek Většina hubů má krátký kabel, což může být viděn vedle nevzhlednou změť kabelů počítače. StayGo poskytuje všechny potřebné porty a zároveň má dlouhou šňůru umožňuje umístit rozbočovač v méně viditelném místě. V sadě dostanete kratší kabel – ideální při cestování. Vše, co potřebujete, je StayGo všechny porty, které nabízí starší generace MacBooky, takže po výměně novější model stále můžete připojit jakékoli další zařízení, jste použili. Musíš 4K HDMI, Gigabit Ethernet, 3 portů USB, 3,0-nezávislé slotu pro paměťovou kartu SD + slot pro kartu Micro-SD a USB-C 85W napájecí zdroj umožňující MacBook. Přenosný a stylový StayGo schránky, kde můžete najít kratší kabel. S takovou rozwiązaniubędzie Bylo to přesně tam, kde to potřebujete a kdy to potřebujete, a navíc nebude dojít k jeho poškození. Štíhlý, kompaktní design StayGo dělá to zabírá velmi malý prostor v tašce nebo batohu na počítači. Ethernet port a SD karta pro kreativní profesionály. Bezdrátový svět není vždy vhodné pro umělce, kteří pracují s velkými soubory. StayGo má gigabitový Ethernet pro připojení k vysokorychlostních kabelových sítí a serverů. K dispozici je také čtečka karet pro karty SD a Micro SD kartu, což umožňuje snadný způsob, jak přenášet snímky s vysokým rozlišením nebo video editace 4K.

Tento vynikající kus Twelve South Stay Go adapter USB-C originál od výrobce Krytárna naleznete na našich stránkách opravdu levně. Nyní za akční cenu 3 449 Kč.