UAG Dot [U] – Ochranný Kryt pro iPhone 12 Pro Max (soft modrá)

UAG Dot - Ochranný kryt pro iPhone Plná ochrana v elegantní vydání o městské armor Gear UAG produkty jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG... více informací »
UAG Dot [U] - Ochranný Kryt pro iPhone 12 Pro Max (soft modrá)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
UAG Dot - Ochranný kryt pro iPhone Plná ochrana v elegantní vydání o městské armor Gear UAG produkty jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG...

UAG Dot – Ochranný kryt pro iPhone Plná ochrana v elegantní vydání o městské armor Gear UAG produkty jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme novou, neobvyklou inspiraci a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Pro náročnou sběrnou tečku bylo vytvořeno pro aktivní uživatele a jejich každodenní boj. Případ od kolekce DOT zajišťuje plnou spolehlivost v nejtěžších okamžicích díky kombinaci vysoké pevnosti silikonu s antibakteriálním povlakem. Moderní vzor v tečkách dává moderní sportovní styl také vstupující na obchodní styl.
Vysoce kvalitní produkt jde získat nyní tady u nás zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si akční zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další zboží značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Krytárna pro své zákazníky poskytuje top zboží. Však to vidíte sami.

Kvalitní výrobek UAG Dot [U] - Ochranný Kryt pro iPhone 12 Pro Max (soft modrá) od top výrobce Krytárna můžete získat právě teď za výprodejovou cenu! Akční cena 1 139 Kč.