UAG Lucent Samsung Galaxy S21+ 5G (ash)

UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy.... více informací »
UAG Lucent Samsung Galaxy S21+ 5G (ash)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy....

UAG Lucent – Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Nejnovější řada série Lucent z UAG byl navržen pro plnou mobilitu a pohodlí. Lucent případ je lehký jako pírko a velmi flexibilní, protože jeho základem je rychlá a snadná. Konstrukce i když je stále ještě odolná vůči účinkům úderů a je certifikována dle MIL STD. Stejná úprava se vztahuje na nejnovější trendy, je model průsvitné mikro dots dává moderní estetický vzhled. Ochrana na každé straně z měkké gumy konstrukce poskytuje vynikající ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí telefonu. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu.
Velmi prodávaný výrobek UAG Lucent Samsung Galaxy S21+ 5G (ash) najdete právě nyní tady na webu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit akční výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna svým zákazníkům dodává vynikající výrobky Náš sortiment je široký, máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt UAG Lucent Samsung Galaxy S21+ 5G (ash) od známé značky Krytárna jednoduše získáte právě zde za akční cenu! Nyní za akční cenu 709 Kč.