UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (orange)

UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy.... více informací »
UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (orange)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy....

UAG Lucent – Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Nejnovější řada série Lucent z UAG byl navržen pro plnou mobilitu a pohodlí. Lucent případ je lehký jako pírko a velmi flexibilní, protože jeho základem je rychlá a snadná. Konstrukce i když je stále ještě odolná vůči účinkům úderů a je certifikována dle MIL STD. Stejná úprava se vztahuje na nejnovější trendy, je model průsvitné mikro dots dává moderní estetický vzhled. Ochrana na každé straně z měkké gumy konstrukce poskytuje vynikající ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí telefonu. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu. Tento skvělý produkt UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (orange) získáte rovněž u nás v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Získejte akční produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. Věhlasný výrobce Krytárna má v nabídce špičkové zboží Náš sortiment je široký, mrkněte na více kousků značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (orange) od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat právě zde opravdu levně. Akční cena od 709 Kč.