UAG Lucent Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (dusty rose)

UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy.... více informací »
UAG Lucent Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (dusty rose)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
UAG Lucent - Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy....

UAG Lucent – Úplná ochrana Ochranné pouzdro v elegantním vydání The Urban Armor Zubové Products UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Nejnovější řada série Lucent z UAG byl navržen pro plnou mobilitu a pohodlí. Lucent případ je lehký jako pírko a velmi flexibilní, protože jeho základem je rychlá a snadná. Konstrukce i když je stále ještě odolná vůči účinkům úderů a je certifikována dle MIL STD. Stejná úprava se vztahuje na nejnovější trendy, je model průsvitné mikro dots dává moderní estetický vzhled. Ochrana na každé straně z měkké gumy konstrukce poskytuje vynikající ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí telefonu. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu.
Hodně prodávaný produkt UAG Lucent Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (dusty rose) lze pořídit zrovna tady na našich stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek UAG Lucent Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (dusty rose) od populárního výrobce Krytárna naleznete tady teď právě skutečně levně. Akční cena již od 709 Kč.